שוקולד, סוכריות, לקריצים, מרשמלו... לפרמיום שיווק מחלקה ענקית של ממתקים ודברי מתיקה בתפזורת. תוכלו למצוא אצלנו מותגים ידועים באריזות מוקטנות, פרלינים איכותיים עטופים, סוכריות קשות או טופי ושאר מוצרים הנמכרים באריזות המיועדות למכירה במשקל/ תפזורת. אנו ממליצים להתעדכן בקטגוריה זו באופן שוטף שכן היא מתעדכנת מדי שבוע.
אנו בפרמיום שיווק מאמינים ששוקולד הוא אולי לא מהות החיים אבל בהחלט עוזר להתמודד איתם... בעמוד זה תכירו את המגוון הקיים בחברה- הייבוא המקביל שלנו למותגים המובילים, לצד מותגים פחות מוכרים אבל טעימים במיוחד. שוקולד הוא עולם בפני עצמו בייבוא ממתקים ולכן אנו מציגים לכם רק חלק מהמגוון הקיים בחברתנו בעמוד זה. 
אם לפני כמה עשורים סוכריית הטופי נחשבה לטעימה במיוחד, הרי שבמהלך השנים האחרונות הגבולות נחצו ועולם שלם (מתוק במיוחד) של סוכריות נפתח ונגלה בפנינו. עולם של צבעים, טעמים וצורות על מקל או כחלק מצעצוע- את כל אלה תוכלו למצוא בעמוד זה. בואו נודה בזה- אף פעם לא הפסקנו באמת להיות ילדים.
בשנות ה-80 בונבוניירה היתה "ה" מתנה- בחגים, בביקור חולים ובאירועים משמחים. עם השנים היה צורך להמציא את הבונבוניירה מחדש על מנת שתמשיך להראות "אטרקטיבית" ללקוחות. פרמיום שיווק מייבאת במהלך כל השנה מגוון של בונבוניירות מהמותגים היוקרתיים באירופה לצד מותגים "עממיים" יותר השווים לכל כיס. 
אנו גאים במיוחד במחלקת הלקריצים שלנו כיוון שהיא מכילה בתוכה את החברות הבאמת איכותיות ביותר הקיימות היום בשוק. הייבוא שלנו הוא בעיקר מארצות אירופה ( הולנד, גרמניה, איטליה למשל) אבל לא רק. בעמוד זה תוכלו להתרשם מהמגוון והמותגים המובילים בתחום.
פרמיום שיווק הינה חברה לייבוא ממתקים מכל העולם. יחד עם זאת, אנו משווקים שתי חברות ישראליות- כחול לבן: עלה ופינוקים. מדובר בחברות בעלות וותק של שנים בתחום, עם מוצרים בכשרויות גבוהות ובמחירים ידידותיים לכיס. בעמוד זה תוכלו להתרשם מהמוצרים המובילים של חברות אלו- בין היתר בתחום המרשמלו, הדרג'ה וסוכריות הטופי.
בעמוד זה תכירו את החברות האירופאיות המתמחות בעוגיות, וופלים וגליליות. מדובר בחברות שעושות חיל באירופה ולראשונה ניתן למצוא אותם גם על המדפים בישראל. איכות מצויינת, כשרויות טובות ומחירים נמוכים הם המרכיבים המדוייקים להצלחת המוצרים האלו בשוק הישראלי.

המוצרים שלנו

פרמיום שיווק מאמינה כי מוצרים מתוקים וטעימים, לצד מחירים הוגנים ואיכות בלתי מתפשרת- הם המרכיבים להצלחת החברה ומגוון מוצריה.
אנו מבקרים בתערוכות המובילות בחו"ל למזון ודברי מתיקה מידי שנה במטרה להביא עוד חברות מובילות לשוק הישראלי ולחשוף את הקהל בארץ לטעמים
הטובים ביותר בעולם.
פרמיום שיווק מתמחה בייבוא מקביל לחברות הגדולות בעולם כגון קינדר, מילקה ופרינגלס אך מובילה גם קו מוצרים עם ייבוא בלעדי בתחום הממתקים והחטיפים.
המוצרים המיובאים על-ידנו מכל העולם מגיעים לארץ באופן שוטף מדי שבוע ולכן מומלץ להכנס לאתר ולהתעדכן במוצרים החדשים מפעם לפעם.
לנוחיות הסיטונאים, קיימת גם אפליקציה המעדכנת באופן במיידי על קבלת סחורה חדשה ומבצעים, וקטלוג להורדה באתר זה.
אנו מאחלים לכם המשך גלישה נעימה ומתוקה.
טלפון: 08-9576677
פקס:   08-9327004
דוא"ל:
amosdiari@bezeqint.net
כתובתינו:
הירמוך 1, יבנה